Aktualita: 14.08.2018 - Hledáme posilu do našeho týmu - Hledáme posilu do našeho týmu na pozici Učitel/ učitelka populárního a muzikálového zpěvu  Požadavky: - SŠ nebo VŠ vzdělání v uměleckém směru podmínkou - Orientace v současných hudebních trendech podmínkou - Časová flexibilita a samostatnost - Ochota vzdělávat se - Nadšení pro práci s lidmi - Základní znalost hry na klavír -  Komunikativní znalost AJ  Nabízíme: - Práci pro úspěšnou soukromou hudební školu - Úvazek dle dohody - Flexibilní rozvrh dle dohody s klientem - Nadstandartní finanční ohodnocení - Spolupráci na řadě prestižních akcí v regionu - Práce na živnostenský list nebo DPP. Svůj životopis zašlete spolu s nahrávkou svého zpěvu na email: info@popacademy.cz do 31.8.2018. V 2.kole výběrového řízení proběhne modelová hodina s vybraným studentem Pop Academy.      

Úspěchy našich studentů

Naše studentka Nela Žáková byla přijata ke studiu na KJJ, obor muzikál. Gratulujeme :-)

Gratulujeme naší Aničce Gieckové k absolutnímu vítězství v Bohumínské superstar 2018!

Gratulujeme popkám v soutěži Talent Havířov 2018! 1. místo v I. Kategorii vyhrála Adélka KŘIVÁNKOVÁ a 2. místo ze stejné kategorie vyhrála Anička GIECKOVÁ!

Naše studentka Tereza Frenková byla přijata ke studiu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, obor Neoperní zpěv! Máme velkou radost a gratulujeme!

Naše Anicka Gieckova si vyzpivala 2. misto ve sve kategorii ve finale 7. rocniku BOHUMINSKE SUPERSTAR. Gratulujeme!

Náš student Michal Trojanowski vyhrál ve finále 20. ročníku POP NOTA 2017 - ve své kategorii 1. místo! Gratulujeme!

Naše studentka Hanka Hudečková byla přijata ke studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, obor Muzikál! Gratulujeme!

Naše Nela Žáková  vyhrála v ruském Petrohradu v soutěži BALTIC SUPER STAR 2017 a to hlavní cenu Grand Prix! Máme velkou radost a moc gratulujeme!

Náš student Gabriel Koláček byl přijat ke studiu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, obor herectví! Gratulujeme!

Naše studentka Romana Cínová byla přijaka ke studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, obor Muzikál! Máme velkou radost a gratulujeme!

Naše studentka Lucie Macurová se  stala absolutní vítězkou Bohumínské Superstar 2015! Gratulujeme!!!

Náš student Vojta Malchárek byl přijat ke studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, obor Muzikálové herectví! Máme velkou radost a gratulujeme!

Naše studentka Kateřina Kobzová byla přijata ke studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, obor Muzikál. Máme velkou radost a gratulujeme!

Naše studentka Adéla Demlová zvítězila v celostátní soutěži Slavíci ve školní lavici. Gratulujeme!!!

Naše studentka Bára Kupková získala první místo v soutěži Czechtalent 2014! Gratulujeme!!!

Naše studentka Dominika Čompová byla přijata ke studiu na  Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, obor Populární zpěv. Máme velkou radost a gratulujeme!!!

Náš student Lukas Michailidis byl přijat ke studiu na VOŠ Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze, obor Populární a Jazzový zpěv. Máme velkou radost a gratulujeme!!!

Naše studentka Katka Kouláková byla přijata ke studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, obor Populární a jazzový zpěv. Máme velkou radost a gratulujeme!!!

Naše studentka Bára Jurenková byla přijata ke studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, obor Muzikál. Gratulujeme!!!